Tuzcuoğlu Nakliyat - Maltepe

Eşya depolama hizmeti, özellikle de İstanbul gibi büyük kentlerde çok ihtiyaç duyulan bir hizmet olarak karşımıza çıkmaktadır. Buna rağmen büyük kentlerde depolama hizmeti verecek olan güvenli şirketlere ihtiyaç duyuluyor. Çok kısıtlı sayıda nakliye şirketi depolama hizmeti vermektedir. Tuzcuoğlu Nakliyat firması da bu alanda hizmet veren sayılı şirketlerden bir tanesidir.

Eşya Depolama Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Eşyalarını depolamak isteyen bir kişinin dikkat etmesi gereken ilk şey güvenli bir firma tercih etmektir. Çünkü bazı firmalar bu işi düzgün yapmıyorlar ve bunun neticesinde de depolanan eşyalara zarar gelebiliyor. Oysa işini düzgün yapan bir firmayı tercih etseniz eşyalarınıza kesinlikle zarar gelmeyecektir. Tuzcuoğlu Nakliyat firması, çok uzun yıllardan beridir bu işi yapıyor ve bu alanda en iyi firmalar arasında yer alıyor.

Depolama Hizmetlerinde Deponun Önemi Nedir?

Eşya Depolama

Hiç kimse eşyalarını dar veya küçük depolarda saklamak istemez. Çünkü bu tip depolarda alan çok dar olduğu için havalandırma şartları da kötüdür. Doğal olarak rutubet meydana gelir. Farelerinde en sevdiği ortamlar rutubetin olduğu ortamlardır.

Tuzcuoğlu Nakliyat firması İstanbul’da 2500 m2’lik bir depoya sahiptir ve bu depo oldukça geniştir. Nakliyat firmamızın en önemli özelliği rafların geniş bir alana yayılmış olmasıdır. Yani daha fazla depolama için rafların arası sıkıştırılmadı. Dolayısıyla böyle bir ortamda rutubet olması imkansızdır.

Eşyamı Depolamak İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

Eşyalarını depolamak isteyen kişiler ilk önce bir depolama şirketi ile anlaşmalıdır. Tuzcuoğlu Nakliyat firması ile aşağıdaki telefon numaralarını kullanarak iletişime geçebilirsiniz;

  • 0 (850) 888 1893
  • 0 (533) 160 49 51
  • 0 (216) 457 49 51

Telefon ile aramak istemezseniz Whatsapp üzerinden de bizimle bağlantı kurabilirsiniz. Böylelikle depolama işlemlerinin aşamaları, ücretler ve daha birçok konu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Firmamız 7 gün 24 saat hizmet prensibi ile çalışmaktadır. Bu yüzden tatil günlerinde bile bizimle iletişime geçip eşya depolama ve diğer tüm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmeti Veren Şirketler Güvenli mi?

Eşya depolama konusunda hizmet veren şirketlerin sayısı çok azdır. Üstelik bu şirketlerin tamamının güvenli olduğunu da söyleyemeyiz. Bu hizmet için alanında tecrübe sahibi firmaları tercih etmelisiniz. Tuzcuoğlu Nakliyat olarak 1893’ten beri hizmet vermekteyiz. Bu da bizim eşya depolama konusunda çok tecrübeli olduğumuzu gösteriyor. Biz sadece depolama alanında hizmet vermiyoruz. Bununla birlikte evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat ve ofis taşıma hizmetleri içinde bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmeti İçin Hangi Firmayı Tercih Etmeliyim?

Eşyalarını depolamak isteyen müşterilerimize Tuzcuoğlu Nakliyat firmasını öneriyoruz. Bu firma yöneticilerinden depolama işini yapan elemanlarına kadar alanında çok tecrübelidir. Hızlı ve güvenli depolama hizmetleri için bizi tercih etmelisiniz. Depolama hizmetlerinde aşağıdaki hizmetleri sunmaktayız;

  • Geniş ve ferah depolar
  • Depolanacak eşyalar için sigorta garantisi
  • Hızlı ve güvenli nakliyat
  • Uygun fiyat avantajları
  • Depolama operasyonlarını canlı izleme