Tuzcuoğlu Nakliyat - Maltepe

Ev eşyası depolama hizmeti almak isteyen kişileri Tuzcuoğlu Nakliyat firması ile tanıştırmak istiyoruz. 1893’ten bu yana kesintisiz bir şekilde nakliyat hizmeti veren firmamızın daha farklı hizmet kolları da vardır. Sadece evden eve nakliyat yapmakla kalmıyoruz, müşterilerimizin eşyalarını depolama hizmeti de veriyoruz. Çünkü insanlar evlerinde tadilat yapabiliyorlar. Tadilat esnasında da eşyalarını koyabilecekleri güvenli bir ortam arıyorlar. İşte biz bu güvenli ortamı sunuyoruz.

Ev Eşyası Depolama Hizmeti Veren Firmalar

Nakliyat firmaları genellikle ev eşyalarının bir evden başka bir eve taşınmasını yapıyorlar. Ancak bu firmaların verdiği hizmetler sadece bununla sınırlı değildir. Hepsi olmasa da bazı nakliyat firmaları ev eşyası depolama hizmetini de vermektedir. Bizde Tuzcuoğlu Nakliyat firması olarak depolama hizmetini de vermeye çalışıyoruz. İnsanlar eşyalarını geçici süreliğine bir yere kaldırmak istediklerinde onlara yardımcı oluyoruz. Tüm hizmetlerimiz için sitemizi ziyaret edebilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Depolama Hizmetlerinde Sigortanın Önemi

İstanbul gibi büyük kentlerde ev eşyalarını depolamak isteyen yüz binlerce kişi vardır. Doğal olarak depolama hizmeti veren şirketlerin sayısı da bir hayli fazla. Yani İstanbul’da ikamet eden insanların depolama hizmeti alırken çok fazla seçeneği vardır. Fakat bu seçenekler arasından en güvenli olanını seçmelisiniz. Güvenli depolama hizmeti veren firmaları ise sigorta üzerinden anlayabilirsiniz.

Depoladıkları eşyalara sigorta uygulayan şirketler güvenlidir. Tuzcuoğlu Nakliyat firması da hem eşya depolama hem de diğer hizmetlerinde sigorta yapmaktadır. Bu sebeple de eşyalarınızın güvende tutulmasını sağlamaktadır. Firmamız tüm müşterilerine hizmet verirken aşağıda yer alan imkanları sağlamaktadır.

  • Güvenli ve sigortalı depo yönetimi
  • On-line ve Real-time olarak takip imkanı
  • 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet

 

Ev Eşyası Depolama

Ev Eşyası Depolama

Ev Eşyası Depolama Hizmeti Veren Firmaların Telefon Numaraları

Depolama hizmeti alırken hangi firmayı kullanırsanız kullanın mutlaka önceden bilgi almalısınız. Aksi taktirde aldığınız hizmetten veya sizden talep edilen fiyatlardan memnun kalmayabilirsiniz. Bu yüzden nakliyat firmalarının ofislerini ziyaret etmenizi öneriyoruz. Bunun yanı sıra ilgili firmaları telefon üzerinden arayarak da bilgi edinebilirsiniz.

Tuzcuoğlu Nakliyat firması olarak müşterilerimizle kurduğumuz iletişime çok önem veriyoruz. Müşterilerimizle İstanbul’daki ‘Sancaktepe Fatih Mah. Çelebi Sok.  fsm apt no 6/8’ adresinde yer alan ofisimizde yakından ilgileniyoruz. Aynı şekilde bizlere aşağıda yer alan telefon numaraları üzerinden de ulaşabilirsiniz;

  • 0 (850) 888 18 93
  • 0 (533) 160 49 51
  • 0 (216) 457 49 51

Whatsapp üzerinden de istediğiniz zaman mesaj atabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizinle yakından ilgilenecek ve öğrenmek istediğiniz her şeyi tüm detaylarıyla birlikte sizlere aktaracaktır.

Ev Eşyası Depolama Güvenli mi?

Ne yazık ki eşyalarını depolamak isteyen insanlarda güven problemi yaşanmaktadır. Oysaki bizim firmamızın en çok önem verdiği şey depolanan eşyaların güvenilirliğidir. Maalesef bu sektörde hizmet veren diğer firmaların hepsinin aynı hassasiyeti gösterdiğini söyleyemeyiz. Tuzcuoğlu Nakliyat firması olarak eşyalarınızı güvenli bir şekilde depolayacağımızı şimdiden taahhüt ediyoruz. Bu sebeple bizi tercih eden kişilerin güven problemi yaşamasına gerek yoktur.