Tuzcuoğlu Nakliyat - Maltepe

Birçok kişi İstanbul eşya depolama şirketleri hakkında detaylı bilgiler edinmeyi istiyor. Çünkü bu alanda hizmet veren birçok firma var. Ancak bu firmaların çoğunun verdiği hizmet yetersiz görülmektedir. İşte bu gibi sebeplerden dolayı depolama konusunda tecrübeli firmalardan yararlanmalısınız. Tuzcuoğlu Nakliyat 1893’ten günümüze kadar kesintisiz bir şekilde bu hizmeti vermektedir. Bundan sonra da aynı çalışma prensibiyle yolumuza devam edeceğiz.

Elbette biz müşterilerimiz var olduğu sürece varız. Ne mutlu ki depolama hizmetleri piyasasına hakim olan insanlar bizi tercih ediyorlar. Fakat bu piyasaya hakim olmayan kişiler ise daha farklı tercihlerde bulunabiliyorlar. Doğal olarak düzgün bir depolama hizmeti alamıyorlar. Biz İstanbul eşya depolama şirketleri arasında bu işi en iyi yapan firmayız. Bu sebeple bizi tercih etmek sizin yararınıza olacaktır.

İstanbul Eşya Depolama Şirketleri Güvenli mi?

İstanbul Eşya Depolama Şirketleri

İstanbul Eşya Depolama Şirketleridelivering.3D rendering

Biz bir nakliyat firması olarak eşya depolama hizmeti de vermekteyiz. Ve bu sektör içerisinde güven problemi yaşanması bizleri derinden üzüyor. Çünkü güvenli olmayan firmalar yüzünden bizimde zaman zaman sorgulandığımız oluyor. Neyse ki bugüne kadar hiçbir müşterimizi üzmedik. Ancak bu depolama sektörünün tamamen güvenli olduğu anlamına gelmiyor.

Herkes zaman zaman eşyalarını güvenli bir ortamda depolamak istiyor. Özellikle de evlerde veya iş yerlerinde tadilat yapılacağı zaman depolama hizmetlerine ihtiyaç duyuluyor. Kısacası güvenli bir depolama hizmeti almak herkesin ihtiyacı ve hakkıdır. Tuzcuoğlu Nakliyat olarak bizim görevimiz insanlara hakkını teslim etmek ve ihtiyaçlarını karşılamaktır. Ayrıca biz sadece depolama hizmeti veren bir firma değiliz. Nakliyat firması olduğumuz için evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat ve ofis taşıma hizmetleri de veriyoruz.

İstanbul Eşya Depolama Fiyat

Her şeyin bir bedeli olduğu gibi depolama hizmetlerinin de bir bedeli vardır. Çünkü bu işi yapan firmalar büyük depolara sahipler ve çok sayıda çalışanları var. Tuzcuoğlu Nakliyat, İstanbul’da 2500 m2 kare alana kurulu bir depoya sahiptir. Çok sayıda çalışanı bulunan firmamız; modern, bakımlı ve temiz araçlar kullanmaktadır. İşte tüm bunlar bizi diğer firmalardan farklı kılıyor.

Diğer firmalardan daha başarılı bir şekilde hizmet vermemize rağmen fiyatlar konusunda müşterilerimizi üzmüyoruz. Onlara en uygun fiyat tekliflerimizi iletiyoruz. Zaten müşterilerimiz genel anlamda fiyatlarımızdan memnun kalıyor.

Depolama Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Depolama hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken birçok nokta var. Bunlardan en önemlilerini ise şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Tercih ettiğiniz firma tecrübeli olmalıdır.
  • Depolama süreci boyunca eşyalarınız sigortalanmalıdır.
  • Eşyaların muhafaza edileceği depolar geniş ve ferah olmalıdır.
  • Sizinle iletişim kuran firma yetkilileri güler yüzlü ve samimi olmalıdır.

Tüm bu özellikler tam olarak Tuzcuoğlu Nakliyat firmamızı yansıtmaktadır. Bizi tercih ederseniz asla pişman olmazsınız.

Eşya Depolama Tavsiye

Her konuda olduğu gibi depolama hizmeti alacağınız firmayı seçerken de özgürsünüz. Fakat güvenli ve temiz bir depolama hizmeti almak isteyenlerin adresi daima Tuzcuoğlu olmuştur. Düzgün bir depolama için geniş ve ferah depolara ihtiyaç vardır. Bizimde depolarımız hem çok geniş hem de çok ferahtır. Daha fazlası için Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.