Tuzcuoğlu Nakliyat - Maltepe
Kurumsal Eşya Depolama Şirketleri

Kurumsal Eşya Depolama Şirketleri

İstanbul kurumsal eşya depolama şirketleri oldukça çoktur. Buna rağmen birçok şirketin doğru dürüst hizmet veremediği açıktır. Çünkü eşyaların depolara yerleştirilmesi yeterli değildir. Bununla birlikte eşyaların depolama süreci esnasında muhafaza edilmesi gerekiyor. Zaten birçok şirkette eşyaları muhafaza etme konusunda sıkıntı yaşıyorlar. Aslında bunun sebebi depolama için uygun depoların kullanılmamasıdır. Etrafı duvarlarla çevrili ve üstü kapalı olan her binayı depo olarak nitelendiremeyiz. Çünkü bir depoda olması gereken özellikler şunlardır;

  • Yüksek tavanlı olmalı,
  • Havalandırma sistemi olmalı,
  • Raflar arasındaki koridorlar geniş olmalı.

Tuzcuoğlu Nakliyat olarak İstanbul’daki 2500 m2’lik depomuzla sorunsuz bir depolama hizmeti vermekteyiz. Sizde bizden hizmet almak ya da hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Eşya Depolama Şirketleri Güvenli mi?

Hangi sektörden hizmet alırsanız alın güvenilirliğe mutlaka dikkat edersiniz. Çünkü herkes güvenli bir hizmet almayı hak eder. Ancak bu her zaman mümkün olmuyor. Nitekim diğer sektörler gibi nakliyat sektörü içerisinde de güvenli olmayan firmalar var. Buna rağmen Tuzcuoğlu Nakliyat aracılığıyla güvenli bir depolama hizmeti alabilirsiniz.

1893’ten beri nakliyat ve depolama sektöründe bir numara olan firmamız sizlere de hizmet vermeyi bekliyor. Sadece eşya depolama için değil ofis taşıma içinde bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sigortalı Eşya Depolama Ne Demek?

Zaman zaman sigortalı eşya depolama gibi kavramlarla karşılaşmışsınızdır. Aslında bizde sigortalı bir şekilde depolama hizmeti vermekteyiz. Peki sigortalı depolama ne anlama geliyor? Kısaca özetlemek gerekirse sigorta demek güvenilirlik demektir. Çünkü sigorta sayesinde eşyalarınıza bir zarar gelmesi mümkün olmuyor. Aslında zarar gören eşyalarınızın bedeli ödeniyor desek daha doğru olur.

Tuzcuoğlu Nakliyat olarak depolama işlemine geçmeden önce müşterilerimizin eşyaları için ekspertiz raporu çıkartıyoruz. Böylelikle depolanacak eşyalar için tek tek değer belirliyoruz. Toplam değer üzerinden de sigorta işlemleri yapıyoruz. Böylece eşyalarınız sigortalanıyor ve bu şekilde sizlere güvence verebiliyoruz. Sigortalı ve güvenli depolama için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Eşyalarını Depolamak İsteyen Bir Kişi Ne Yapmalı?

İstanbul gibi büyük yaşam alanlarında depolama hizmetlerine her zaman ihtiyaç duyulmaktadır. Bu kentte ev bulmak bile zor iken depo bulmak daha zordur. Bu sebeple de depolama hizmeti veren firmalardan destek almakta yarar vardır. Tuzcuoğlu Nakliyat 1893’ten beri bu konuda sizlerin hizmetinizdeyiz. Peki eşyalarını depolamak isteyen bir kişi ne yapmalı? Aslında bizimle iletişime geçmek sizler için yeterli olacaktır. Çünkü geri kalan tüm işlemler tecrübeli çalışanlarımız tarafından yapılacaktır.

Kurumsal Eşya Depolama Hizmetlerinin Fiyatları Nasıl Hesaplanmaktadır?

Her şeyden önce eşyalarınızın sayısı çok önemlidir. Tabii bu eşyaların ebatları da dikkat edilen şeylerden bir tanesidir. Bununla birlikte eşyalarınızı depoda ne kadar süre bekletmek istediğinize de dikkat ediyoruz. Bizimle iletişime geçerseniz Tuzcuoğlu Nakliyat firmamızın müşteri temsilcileri sizlere fiyatlar konusunda bilgi verecek ve yardımcı olacaklardır.