Tuzcuoğlu Nakliyat - Maltepe

Bir şirketi olan kişiler için en önemli ihtiyaçlardan bir tanesi de depolardır. Çünkü insanlar zaman zaman eşyalarını geçici süreliğine koyabileceği bir depoya ihtiyaç duyuyorlar. Tuzcuoğlu Nakliyat olarak biz ofis eşyası depolama hizmeti vermekteyiz. İstanbul’da bulunan 2500 m2’lik depomuzu sadece bu iş için kullanıyoruz. Müşterilerimizin eşyalarını bir süreliğine güvenli bir şekilde muhafaza ediyoruz.

Profesyonel Ofis Eşyası Depolama Hizmeti

Ofis eşyası depolamak dışarıdan kolay görülen bir iştir. Ancak birçok şirket bu işin içine girdikten sonra zorluğunu anlayabiliyor. Profesyonel olarak depolama hizmeti veren bir firmanın dikkat etmesi gerekenler şunlardır;

  • Eşyaların düzgün bir şekilde paketlemek.
  • Kolilere uygun etiketler yapıştırmak.
  • Kolilere zarar vermeden raflara yerleştirmek.
  • Geniş ve ferah depolara sahip olmak.

Tuzcuoğlu Nakliyat olarak biz yukarıda belirttiğim tüm özelliklere sahip bir firmayız. Bu sebeple de İstanbul’da profesyonel eşya depolama hizmetlerin denilince akla ilk olarak biz geliyoruz.

Ofis Eşyası Depolama

Ofis Eşyası Depolama

Ofis Taşıma ve Ofis Eşyası Depolama

Her şeyden önce bir nakliyat firması olduğumuzu bir kez daha belirtmek istiyoruz. Bu yüzden her türlü taşımacılık işinde biz varız. Buna ofis taşıma hizmetleri de dahildir. Yani taşımacılık denilince aklınıza sadece ev eşyası taşıdığımız gelmesin. Bununla birlikte ofis eşyalarının depolanması konusunda da hizmet veriyoruz. Çünkü ofis taşıma hizmeti verdiğimiz müşterilerden bu alanda da yoğun bir talep söz konusu.

Ofis Eşyalarını Depolayan Firmaları Güvenli mi?

Bir deposu ve nakliye için araçları bulunan herkes ofis eşyalarının taşınması konusunda hizmet verme özgürlüğüne sahiptir. Fakat bu durum depolama hizmeti veren tüm firmaların güvenli olduğu anlamına gelmemektedir. Çünkü güvenli bir depolama için her şeyden önce düzgün bir depoya ihtiyaç vardır. Depolama için uygun depoları; geniş, yüksek tavanlı ve havalandırmalı olarak nitelendirebiliriz. Tuzcuoğlu Nakliyat’ın sahip olduğu depolar tüm bu özelliklere sahiptir. Aslında güvenli depolama hizmeti verebilmemizin en büyük sebebi sahip olduğumuz depolardır.

Ofis Eşyalarımı Nasıl Depolayabilirim?

İnsanlar genellikle tadilat esnasında eşyalarını depolamak istiyorlar. Bununla birlikte daha çeşitli sebeplerden dolayı da depolama hizmeti almak isteyenler oluyor. Bu yüzden de ofis eşyalarımı nasıl depolayabilirim? Diye düşünüyorlar. Çünkü İstanbul gibi büyük kentlerde boş bir depo bulmak oldukça zordur. Zaten kiralık ve satılık depoların fiyatları da çok yüksektir. Bu yüzden ofis eşyası depolama hizmeti veren firmalardan destek almakta fayda var.

Tuzcuoğlu Nakliyat firmamız 1893’ten bugüne kadar nakliyat sektörünün içerisinde yer almaktadır. Zaman içerisinde hizmet ağımızı daha da genişlettik. Bununla birlikte ofis eşyalarının depolanması gibi konularda da hizmet vermeye başladık. Sizde ofis eşyalarınızı güvenli bir şekilde depolamak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Telefon numaralarımız üzerinden bizi arayabileceğiniz gibi Whatsapp üzerinden de bizimle anında bağlantı kurabilirsiniz. Unutmayın! Biz Tuzcuoğlu Nakliyat olarak 7 gün 24 saat, yani her zaman hizmetinizdeyiz.