Tuzcuoğlu Nakliyat - Maltepe

Herkes profesyonel eşya depolama hizmetlerinden yararlanmayı ister. Ancak bu hizmet için doğru firmayı tercih etmek çok önemlidir. Çünkü profesyonel düzeyde hizmet vermeyen bir firmayı tercih ederseniz isteğinize ulaşamazsınız. Tuzcuoğlu Nakliyat ailesi olarak 1893’ten beri bu sektörün içerisinde yer alıyoruz. Ailemizin bir parçası olarak gördüğümüz tüm müşterilerimize ezelden beri profesyonel düzeyde hizmet veriyoruz.

Aslında depolama işi yapan çok sayıda firma olmasına rağmen bu firmaların çoğu profesyonel değil. Daha çok bireysel olarak hizmet veren bu firmalar amatörce hizmet veriyorlar. Doğal olarak depolama işlemleri esnasında çeşitli sıkıntılar meydana gelebiliyor. Eşya konulan depoların durumu bu konuda belirleyici olmaktadır. Amatör düzeydeki bu firmalar insanların eşyalarını kötü ortamlarda muhafaza etmeye çalışıyorlar. Oysa kötü bir durumdaki depolarda eşyaları muhafaza etmek imkansızdır.

Profesyonel Eşya Depolama Ücretleri

Profesyonel Eşya Depolama

Profesyonel Eşya Depolama

Tuzcuoğlu Nakliyat depolama konusunda en uygun fiyatları sunan firmaların başında gelmektedir. Sahip olduğumuz 2500 m2’lik depoyla eşyalarınızı profesyonel şekilde depoluyoruz. Depolama süreci esnasında eşyalarınıza kesinlikle bir zarar gelmiyor. Bu sebeple de firmamızı tanıyan herkes bizi tercih ediyor.

Sizde uygun fiyatlar karşılığında eşyalarınızı depolamak istiyor olabilirsiniz. Her zaman uygun fiyatlar sunsak da şu anda fiyatlar konusunda net bir şey söylemek imkansız. Çünkü depolanması gereken eşyaların sayısı, depoda kalacakları süre ve daha birçok şey fiyatları etkiliyor. Fiyatlar konusunda ön bilgi almak için Whatsapp üzerinden bizimle bağlantı kurabilirsiniz.

Eşya Depolayan Firmaların Referansları Önemli mi?

Depolama hizmeti veren firmaların referanslarını incelemek çok değerlidir. Çünkü bu şekilde ilgili firmalar hakkında önemli fikirler edinebilirsiniz. Hizmet alacağınız şirketin referansları kuvvetliyse o firmadan gözünüz kapalı hizmet alabilirsiniz. Özellikle de Türkiye ve Dünya çapında büyük firmalar için depolama hizmeti veren firmaların güvenilirliğinden emin olabilirsiniz.

Tuzcuoğlu Nakliyat sahip olduğu referanslar ile kendini ispat etmektedir. Ana sayfamızda yer alan referanslar bölümünü incelerseniz ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Arçelik, Akbank, Yapı Kredi, Coca Cola ve Ziraat Bankası gibi şirketler ve bankalar Tuzcuoğlu Nakliyat firmasından hizmet almaktadır. Zaten biz sadece depolama hizmeti vermiyoruz. Aynı zamanda evden eve nakliyat hizmeti de veriyoruz. Bu sebeple de her türlü nakliyat ve depolama işlemleri için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Sigortalı Eşya Depolama Nedir?

Profesyonel eşya depolama hizmeti veren firmalar depoladıkları eşyalar için sigorta uygularlar. Böylelikle eşyaların güvenilirliğini sağlarlar. Depolama esnasında her ne kadar dikkat edilse de bazen eşyalara zarar gelebiliyor. Deprem veya sel gibi afetlerde sıkıntılar yaşanabiliyor. Bu sebeple de mutlaka sigortalı eşya depolama hizmeti veren firmaları tercih etmelisiniz. Depolama sektöründe tecrübesiyle büyük yer edinen Tuzcuoğlu Nakliyat, sigortalı depolama yaparak da farkını ortaya koymaktadır. Depolanmasını istediğiniz tüm eşyalara sigorta uygulamaktayız. Bu sayede depolama süreci esnasında maddi bir kayıp yaşamanızın önüne geçebiliyoruz.