Tuzcuoğlu Nakliyat - Maltepe

Sigortalı eşya depolama hizmetleri nedir, ne işe yarar gibi soruların cevaplarını sizlere anlatmaya çalışacağız. Bilindiği gibi güvenli bir eşya depolama hizmeti almak kolay değildir. Çünkü bu işi dürüst ve düzgün bir şekilde yapan az sayıda firma var. Ancak sigorta bu konuda insanların imdadına yetişiyor. Nitekim sigortalı bir eşya depolama hizmeti güvenilirliği kesin olarak sağlıyor.

Sigortalı Eşya Depolama Hizmetlerinin Avantajları

Biz Tuzcuoğlu Nakliyat olarak 1893’ten beri bu sektörün içerisinde yer alıyoruz. Uzun yıllardan beri de sigortalı eşya depolama hizmeti veriyoruz. Peki eşya depolama hizmeti veren firmaların sigorta garantisi vermesi ne kadar önemli? Sigortalı olarak alınan bir depolama hizmetinin avantajları nelerdir? İşte bu soruların cevaplarına ulaşabilmeniz için sizlere yardımcı olacağız. Sigortalı verilen depolama hizmetlerinin avantajları aşağıdaki gibidir;

  • %100 Güvenceli Teslimat Garantisi
  • Eşyaların Zarar Görmesi Durumunda Maddi Bedelinin Ödenmesi
  • Kaybolan Eşyalar İçin Ekstra Bedel Ödenmesi

Kısaca tanımlayacak olursak, sigortalı depolama hizmetlerinin insanlara güven verdiğini söyleyebiliriz. Böylelikle insanlar eşya depolama hizmeti alırken asla tedirgin olmuyorlar.

Sigortalı Eşya Depolama Hizmetleri

Sigortalı Eşya Depolama Hizmetleri

Evden Eve Nakliyatta Sigorta Var mı?

Eşya depolama hizmetleri için uygulanan sigorta, evden eve nakliyat içinde uygulanmaktadır. Çünkü nakliyat işlemleri esnasında da eşyalarınızın zarar görme ihtimali vardır. Biz Tuzcuoğlu Nakliyat firması olarak evden eve nakliyat hizmetlerimizde de sigorta yapıyoruz. İlk önce ücretsiz bir şekilde ekspertiz raporu hazırlıyoruz. Yani taşınmasını istediğiniz eşyaların maddi değerlerini ölçüyoruz. Daha sonra bu maddi bedel üzerinden sigorta belgelerini hazırlıyoruz. Bu belge müşterilerimizin güvencesi oluyor. Sigorta işlemlerinin ardından kafaları rahat bir şekilde nakliye işlemlerinin tamamlanmasını bekliyorlar. Çünkü biliyorlar ki eşyalarınıza bir zarar gelse de bunun zararı karşılanacak. Zaten biz güvenli bir taşımacılık yaptığımız için sigorta hizmetlerinin yararlanmanıza bile gerek kalmayacaktır.

Güvenli Eşya Depolama Firmaları

Eşya depolama büyük bir organizasyon gerektiren bir iştir. Yani dışarıdan bakıldığı kadar kolay bir iş asla değildir. Bu sebeple de güvenli eşya depolama firmaları bulmak kolay değildir. Tuzcuoğlu Nakliyat bu işi 1893’ten beri güven içerisinde yapmaktadır. Bugüne kadar ne nakliyat ne de depolama hizmetlerinde müşterilerimize sorun yaşatmadık. Onlarda bizim tecrübemize ve kalitemize güvenerek daima bizi seçtiler.

Sigortalı Eşya Depolama Fiyatları

Sigortalı olarak yapılan eşya depolama işlemleri sigortasız işlemlere göre biraz daha pahalı olmaktadır. Ancak eşyalarınızın güvenilirliği için bu bedeli ödemelisiniz. Aksi taktirde zarar gören eşyalarınızın sorumluluğu tamamen size ait olacaktır. Kısaca açıklamak gerekirse, eşyalarınızı depolamak isterken onlar zarar görebilir ve yenisini almak zorunda kalırsınız. Zaten sigortalı eşya depolama hizmetleri ile sigortasız depolama hizmetlerinin arasında ciddi bir fiyat farkı yoktur. Tuzcuoğlu Nakliyat firmamızdan fiyat teklifi almak isterseniz Whatsapp üzerinden bizimle bağlantı kurabilirsiniz. Aynı şekilde telefon numaralarımız ve ofislerimizin kapısı da tüm müşterilerimize her zaman açıktır. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.